S. Oliver šaty světle růžové

S. Oliver šaty Světle Růžové

s. Oliver šaty světle růžové

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Dětská móda
Dodavatel:s.Oliver
Cena:722.00 Kč
s. Oliver šaty světle růžové 5 (100%) 15 hodnocení

✅ Pro všechny rodiče, kteří design hledají plyšové měkké pohodlí pro své dítě v prvních týdnech jeho života, nabízíme velký výběr dětské módy přátelské od pokožky. Olive r. s. Móda Olive r Baby inspiruje úžasně jemným plyšovým komfortem vyrobeným z přírodní čisté bavlny a má vše připravené pro malé světové objevitele k použití pro jejich každodenní dobrodružství. Letní šaty v roztomilé a Allover tisknou pěkný luk vpředu plocha. Zip v zadní části usnadňuje jeho nasazení a sundání. Detaily produktu: Materiál: 95% bavlna, 5% elastanový luk : 100% bavlněná látka: 100% polyester Lze prát do 40 ° C Nevhodné pro sušičku


 • Feetje Girls Pletené šaty tmavě modré
  Feetje Girls Pletené šaty tmavě modré

  Nizozemská firma Feetje Vám nabízí pestrý výběr moderních designů ve výborné kvalitě a za férovou cenu. Široký výběr skvělých..

  708.00 Kč
 • Feetje šaty Mon Petit
  Feetje šaty Mon Petit

  Nizozemská společnost Feetje vám nabízí barevný výběr trendových designů v super kvalitě - a to vše za slušnou cenu. Zábavná paleta..

  630.00 Kč
 • name it šaty NBFERIKA Snow White
  name it šaty NBFERIKA Snow White

  Pojmenujte to odpovědně k našemu prostředí. Proto je tento výrobek vyroben z organické bavlny, která se pěstuje bez použití pesticidů a..

  400.00 Kč
 • bellybutton Baby Šaty šedé
  bellybutton Baby Šaty šedé

  Hezké šaty z měkké, organické bavlny, s mnoha skvělými detaily. Detaily: Materiál: 100% bavlna Lze prát na 40 °C..

  755.00 Kč
 • pojmenuj to Dívčí šaty Nelis Dark Sapphire
  pojmenuj to Dívčí šaty Nelis Dark Sapphire

  pojmenovává naše prostředí odpovědně. Proto je tento výrobek vyroben z organické bavlny, která se pěstuje bez použití pesticidů a..

  525.00 KčHledáte Dětské šaty? V sekci móda | dětská móda a sukně je možné objevit jedinečné s. oliver šaty světle růžové!
© 2020Kontakt