S. Olive r Dress pink

S. Olive R Dress Pink

s. Olive r Dress pink

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Dětská móda
Dodavatel:s.Oliver
Cena:787.00 Kč
s. Olive r Dress pink 2,75 (55%) 19 hodnocení

✅ Pro všechny rodiče, kteří design hledají plyšové a měkké pohodlí při nošení pro své dítě v prvních týdnech svého života, nabízíme velký výběr dětských oděvů přátelských k pokožce. Olive r. s. Móda Olive r Baby inspiruje úžasně jemným plyšovým komfortem vyrobeným z přirozeně čisté bavlny a má vše, co malí průzkumníci potřebují pro své každodenní dobrodružství. Módní šaty v květinovém vzoru Allover s bavlněnou podšívkou. Zip v zadní části usnadňuje oblékání a vzlétnutí. Detaily produktu: materiál: 100% bavlna podšívka: 100% bavlna Lze prát do 40 ° C Nevhodné pro sušičku


 • STACCATO Girls Rock b pravá červená kontrola
  STACCATO Girls Rock b pravá červená kontrola

  Dětská módní kolekce od STACCATO nabízí mnoho praktických detailů a ohromuje skvělými barvami s barevnými a mimořádnými tisky. Módní..

  420.00 Kč
 • STACCATO Sukně vzorovaná
  STACCATO Sukně vzorovaná

  Dětská módní kolekce od STACCATO nabízí mnoho praktických detailů a ohromuje skvělými barvami s barevnými a neobvyklými tisky. Módní..

  420.00 Kč
 • STACCATO džínová sukně modrá
  STACCATO džínová sukně modrá

  Dětská módní kolekce od STACCATO nabízí mnoho praktických detailů a ohromuje skvělými barvami s barevnými a neobvyklými tisky. Módní..

  489.00 Kč
 • Dámské šaty Steiff holubice na ovoce
  Dámské šaty Steiff holubice na ovoce

  Exkluzivní dětská móda od Steiffu! Pro děti je to nejlepší, co je pro vás nejlepší - i v dětské módě najdete tuto Steiffovu filozofii...

  1311.00 Kč
 • Feetje Dress Sailor Girl mořská
  Feetje Dress Sailor Girl mořská

  Nizozemská společnost Feetje vám nabízí pestrý výběr módních návrhů v super kvalitě - a to vše za slušnou cenu. Zábavná řada..

  525.00 Kč
 • Steiff šaty jsaně bílé
  Steiff šaty jsaně bílé

  Exkluzivní dětská móda od Steiffu! Pro děti Steiff je dost dobré jen to nejlepší - tato filozofie je také Design se odráží v dětské..

  1573.00 KčHledáte Dětské šaty? V sekci móda | dětská móda a sukně je možné objevit jedinečné s. olive r dress pink!
© 2021Kontakt