S. Olive r Šaty tmavě modré

S. Olive R Šaty Tmavě Modré

s. Olive r Šaty tmavě modré

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Dětská móda
Dodavatel:s.Oliver
Cena:787.00 Kč
s. Olive r Šaty tmavě modré 3 (60%) 23 hodnocení

✅ Pro všechny rodiče, kteří design hledají plyšové měkké pohodlí pro své dítě v prvních týdnech života, nabízíme velký výběr dětské módy přátelské od pokožky. Olive r. s. Olive r Baby fashion inspiruje úžasně jemným plyšovým komfortem vyrobeným z přirozeně čisté bavlny a má vše, co malí průzkumníci potřebují pro své každodenní dobrodružství. Módní šaty v krásném Alloveru - Potisk se saténovou podšívkou a zipem v zadní část pro snadné oblékání a svlékání. Detaily produktu: materiál: vnější tkanina: 100% polyester podšívka: 100% polyester Lze prát do 30 ° C Nevhodné pro sušičku


 • name it šaty NBFFREJA B bílé
  name it šaty NBFFREJA B bílé

  Pojmenujte to odpovědně k našemu prostředí. Proto je tento výrobek vyroben z organické bavlny, která se pěstuje bez použití pesticidů a..

  708.00 Kč
 • STACCATO šaty z lehké kamenné melanže vzorované
  STACCATO šaty z lehké kamenné melanže vzorované

  Dětská módní kolekce od STACCATO nabízí mnoho praktických detailů a ohromuje skvělými barvami s barevnými a neobvyklými tisky. Módní..

  420.00 Kč
 • name it šaty NBFHANNA B White
  name it šaty NBFHANNA B White

  Kvalita značky z názvu domu. Roztomilé bavlněné šaty s barevnými pruhy a velkými rozcuchanými rukávy. Podrobnosti o údržbě: Materiál:..

  604.00 Kč
 • STACCATO šaty se vzorem odstín broskve
  STACCATO šaty se vzorem odstín broskve

  Dětská módní kolekce od STACCATO nabízí mnoho praktických detailů a ohromuje skvělými barvami s barevnými a neobvyklými tisky. Módní..

  391.00 KčHledáte Dětské šaty? V sekci móda | dětská móda a sukně je možné objevit jedinečné s. olive r Šaty tmavě modré!
© 2021Kontakt