Name it šaty Nbffreja spencer dream blue

Name It šaty Nbffreja Spencer Dream Blue

name it šaty Nbffreja spencer dream blue

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Dětská móda
Dodavatel:Name it
Cena:807.00 Kč
name it šaty Nbffreja spencer dream blue 5 (100%) 16 hodnocení

✅ Letní šaty s výšivkou. Tyto šaty obsahují organickou bavlnu. Organická bavlna se pěstuje bez použití nebezpečných pesticidů nebo syntetických hnojiv - to vytváří lepší podmínky pro chovatele bavlny, přírodu a vaše dítě. Podrobnosti o údržbě: Materiál: 100% organická bavlna Praní v pračce při max. 40 ° C v programu jemného praní Nepoužívejte odbarvovat Nepoužívejte sušičku Zavěste, abyste vysušili Žehličku při nízké teplotě teplota. Maximální teplota 100 ° C podrobnosti o produktu: Šaty s vyšívacími otvory Vyrobeno z čisté bavlny Krátké rozcuchané rukávy Uzávěr knoflíku vzadu kulatý krk Délka: Dosahuje nad koleny


 • s. Oliver šaty světle růžové
  s. Oliver šaty světle růžové

  Pro všechny rodiče, kteří design hledají plyšové měkké pohodlí pro své dítě v prvních týdnech jeho života, nabízíme velký výběr..

  722.00 Kč
 • Feetje Girls Pletené šaty tmavě modré
  Feetje Girls Pletené šaty tmavě modré

  Nizozemská firma Feetje Vám nabízí pestrý výběr moderních designů ve výborné kvalitě a za férovou cenu. Široký výběr skvělých..

  739.00 Kč
 • s.OLIVER Girls Mini Šaty pink
  s.OLIVER Girls Mini Šaty pink

  ŠATY Rodiče, kteří chtějí nabídnout svému dítěti již v prvních týdnech života příjemný komfort s designem vhodným pro děti, najdou..

  480.00 Kč
 • MODRÉ SEDEM Šaty světle modré
  MODRÉ SEDEM Šaty světle modré

  BLUE SEVEN je značka, která již více než 80 let kombinuje špičkovou kvalitu značky a spravedlivý poměr ceny a výkonu. Inspirovány..

  547.00 Kč
 • Feetje šaty Mon Petit
  Feetje šaty Mon Petit

  Nizozemská společnost Feetje vám nabízí barevný výběr trendových designů v super kvalitě - a to vše za slušnou cenu. Zábavná paleta..

  630.00 Kč
 • NAME IT Girls Šaty NITTILIKKA bone
  NAME IT Girls Šaty NITTILIKKA bone

  ŠATY Značková kvalita od NAME IT Hezké tylové šaty s třpytkami v horní a spodní části šatů. Krytý zip na zadní straně pro snadné..

  752.00 Kč
 • name it šaty NBFERIKA Snow White
  name it šaty NBFERIKA Snow White

  Pojmenujte to odpovědně k našemu prostředí. Proto je tento výrobek vyroben z organické bavlny, která se pěstuje bez použití pesticidů a..

  400.00 Kč
 • pojmenuj to Dívčí šaty Nelis Dark Sapphire
  pojmenuj to Dívčí šaty Nelis Dark Sapphire

  pojmenovává naše prostředí odpovědně. Proto je tento výrobek vyroben z organické bavlny, která se pěstuje bez použití pesticidů a..

  547.00 KčHledáte Dětské šaty? V sekci móda | dětská móda a sukně je možné objevit jedinečné name it šaty nbffreja spencer dream blue!
© 2020Kontakt