Name it šaty NBFFREJA B bílé

Name It šaty NBFFREJA B Bílé

name it šaty NBFFREJA B bílé

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Dětská móda
Dodavatel:Name it
Cena:708.00 Kč
name it šaty NBFFREJA B bílé 5 (100%) 22 hodnocení

✅ Pojmenujte to odpovědně k našemu prostředí. Proto je tento výrobek vyroben z organické bavlny, která se pěstuje bez použití pesticidů a umělých hnojiv. Tento proces je proto šetrnější k životnímu prostředí, zdravější pro pracovníky na bavlněných plantážích a vaše děti mohou nosit náš styl bez obav. Kromě toho zůstává bavlna úžasně jemná. Krásné bavlněné šaty s letním květinovým vzorem. Podrobnosti o údržbě: materiál: 100% bio bavlna, podšívka: 100% organická bavlna Praní v pračce při max. 40 ° C v delikátním programu Nepoužívejte odbarvovat Nepoužívejte sušičku Nechte sušit Žehlete při nízké teplotě. Maximální teplota 100 ° C Podrobnosti o produktu: Šaty s vyšívacími otvory Vyrobeno z čisté bavlny Krátké rozcuchané rukávy Uzavření knoflíku vzadu kulatý krk


 • name it šaty NBFHANNA B White
  name it šaty NBFHANNA B White

  Kvalita značky z názvu domu. Roztomilé bavlněné šaty s barevnými pruhy a velkými rozcuchanými rukávy. Podrobnosti o údržbě: Materiál:..

  604.00 Kč
 • name it šaty NBNUNNALO Sněhurka
  name it šaty NBNUNNALO Sněhurka

  Značková kvalita podle názvu domu. Roztomilé šaty s dlouhým rukávem s barevným potiskem Allover vyrobené ze směsi bavlny z měkké..

  352.00 Kč
 • s. Olive r Šaty světle růžové
  s. Olive r Šaty světle růžové

  Pro všechny rodiče, kteří design hledají plyšové měkké pohodlí pro své dítě v prvních týdnech života, nabízíme velký výběr..

  787.00 KčHledáte Dětské šaty? V sekci móda | dětská móda a sukně je možné objevit jedinečné name it šaty nbffreja b bílé!
© 2021Kontakt