Steiff Dress b pravá bílá

Steiff Dress B Pravá Bílá

Steiff Dress b pravá bílá

Kde koupit >>



Základní údaje o produktu:
Kategorie: Dětská móda
Dodavatel:Steiff
Cena:1368.00 Kč
Steiff Dress b pravá bílá 4,5 (90%) 22 hodnocení

✅ Exkluzivní dětská móda od Steiffu! Pro děti je to nejlepší, co je pro vás nejlepší - i v dětské módě najdete tuto Steiffovu filozofii. Sofistikovaná kolekce oblečení s klasickým designem a lichotivými barvami. Tyto šaty kombinují lehkost letní sukně s nekomplikovaným pohodlím nošení trička. Flexibilní a pohodlný střih, horní část nabízí aktivním dívkám spoustu svobody pohybu při hraní a poskakování. S jemnými záhyby vzdušně shromážděnými, část sukně dává roztomilý siluetu. Díky jemné spodničce s dresem je sukně neprůhledná a pohodlná. Malé luky a jemné květinové vzory vyzařují kouzelné kouzlo. A jen pro případ, nadýchaný plyšový medvídek motiv je vždy s vámi. Pro ikony ve velkém stylu ! Podrobnosti o produktu: Materiál: 95% bavlna, 5% elastan Lze prát až do 30 ° C


 • STACCATO Girls Rock b pravá červená kontrola
  STACCATO Girls Rock b pravá červená kontrola

  Dětská módní kolekce od STACCATO nabízí mnoho praktických detailů a ohromuje skvělými barvami s barevnými a mimořádnými tisky. Módní..

  438.00 Kč
 • STACCATO Sukně vzorovaná
  STACCATO Sukně vzorovaná

  Dětská módní kolekce od STACCATO nabízí mnoho praktických detailů a ohromuje skvělými barvami s barevnými a neobvyklými tisky. Módní..

  438.00 Kč
 • STACCATO džínová sukně modrá
  STACCATO džínová sukně modrá

  Dětská módní kolekce od STACCATO nabízí mnoho praktických detailů a ohromuje skvělými barvami s barevnými a neobvyklými tisky. Módní..

  489.00 Kč



Hledáte Dětské šaty? V sekci móda | dětská móda a sukně je možné objevit jedinečné steiff dress b pravá bílá!
© 2020Kontakt